Vytisknout

Kadeřnice Náchod

Napsal Honza Nymš. Posted in Úvod

Účes, vizáž a styling jsou jedny z nejdůležitějších věcí při fotografování, bez kterých by focení téměř ani nemohlo probíhat. S kadeřnicí Míšou Matějovou jsem začal spolupracovat v zimě roku 2013 na výborné doporučení mé blízké známé.  Po pár prvních zkouškách s Míšou jsem se nestačil divit tomu, jaké nápadité a slušivé účesy je schopná vytvořit.  Míša si vždy ví rady, jak s dlouhými, krátkými, jemnými či vlnitými vlasy. Při účesech se nesoustředí pouze na samotný výsledek, ale i na péči o vlasy zákaznice.  Míša je schopná vytvořit jemné účesy na focení v přírodě, ale i extravagantní výstřednosti na focení do ateliéru. Dále se specializuje na svatební účesy, nebo účesy na maturitní plesy či tabla. Spolupráce s kadeřnicí Míšou se pro mě stala příjemnou samozřejmostí. 

 

Telefon: 776 097 337

 MG_5548

Ceník:

Vytisknout

Fotograf z Náchoda

Napsal Honza Nymš. Posted in Úvod

Hledáte fotografa z Náchoda a okolí? Už nehledejte:)... 

Nabízím fotografické a grafické práce pro lidi a firmy z Náchoda a okolí

Hledáte profesionálního fotografa, který Vám zachytí jedinečné okamžiky?

Jako fotograf jsem začínal u focení společenských akcí, plesů a uměleckých fotografií žen. Větší zkušenosti jsem získal až focením spodního prádla pro firmu Astratex.cz.

Následovala spolupráce s firmami v kraji - z těch větších Bonatex.cz, Ariatex.cz, SAtrade s.r.o. a plno dalšími. 

Od té doby je mojí prioritou spokojenost zákazníků, profesionalita a perfektní služby. S klienty jednám vždy přátelsky a korektně tak, aby se u mě každý cítil příjemně a fotografování bylo krásným zážitkem a relaxací, nikoli stresující situací. 

Jsem fotograf z Náchoda, ale působím po celé České republice. Nejvíce mě můžete vídat v Královéhradeckém kraji. Pokud se jedná o focení mám oblíbená místa v Hradci Králové, Náchodě, Novém Městě nad Metují, Červeném Kosteleci, Dobrušce, Rychnově nad Kněžnou, Trutnově, Pardubicích. Zde fotím nejčastěji, ale rád přijedu kamkoliv v ČR.

Již přes 2 roky fotím svatby a jako svatební fotograf jsem získal plno nových zkušeností. Kvalitní svatební fotograf by měl být jistě součástí celého svatebního dne, ať už příprav nevěsty, obřadu, tak i focení na odpolední a večerní oslavě. Ukázkové fotografie můžete nalést v moji galerii, nebo na facebooku. 

Díky kvalitnímu fotovybavení a atelieru mám možnost fotit produktové fotografie na profesionální úrovni. Dlouhodobé zkušenosti jsem nasbíral při focení pro firmy zabývající se ložním a spodním prádlem, botami. Ukázkové fotografie produktů můžete nalést v mé galerii. 

Rád fotím převážně venku. V zimě je ale tato možnost velmi omezená, proto jsem se rozhodl zřídit si menší atelier s profesionálním vybavením. Zavítat do mého fotoatelieru může opravdu každý, kdo chce originální a pěkné fotografie. Můžete přijít s partnerem, dětmi, rodiči a v neposlední řadě se svým mazlíčkem.

Co nabízím:

Portrétní fotografie, rodinná fotografie, business, portréty, fashion, glamour, akt

Další služby:
Reklamní a produktovou fotografii, retuš fotografií tisk fotografií, grafické práce

Google